Wizytówki projektowanie i drukowanie Białystok

Wizytówki mają wiele zastosowań i obecnie nie trzeba nikomu tłumaczyć, jak są ważne przy prowadzeniu firmy. Estetyczna wizytówka spełnia funkcję nie tylko informacyjną, ale również reklamową. Połącz obie funkcje i stwórz własny, niepowtarzalny, doskonały wyróżnik Twojej firmy, który będziesz wręczać z dumą i bez wstydu, swoim potencjalnym klientom. Oferujemy wiele opcji do wyboru, w zależności od Twoich potrzeb:

  • klasyczne
  • laminowane jednostronnie
  • laminowane dwustronnie
  • plastikowe
  • rozkładane.

Druk wizytówek

Klienci mogą wybierać rodzaj papieru z szerokiej oferty dostępnej w RVisual Białystok - kredowe, satynowane, kartony. Dodatkowo mogą wzbogacać swoje projekty czerpiąc ze wzbogaconej kolorystyki oraz łączenia technik (np. laseru). Dostępna opcja niskonakładowego druku wizytówek stwarza okazję do personalizacji. Można tworzyć projekty różniące się detalami. W przypadku druku cyfrowego, ilość sztuk nie gra roli i nie wpływa na cenę końcową produktu.

Wizytówki Białystok

Proponujemy wykonanie wizytówek w najczęściej stosowanych formatach, ale realizujemy również projekty niestandardowe. Ważne jest dla nas zadowolenie klienta, dlatego stawiamy na profesjonalny standard usług oraz szeroką gamę możliwości.

Wizytówki plastikowe

Nie satysfakcjonuje Cię papier? Możemy zaproponować wizytówki plastikowe, które nadadzą wyjątkowej elegancji, będą bardzo odporne na zniszczenia i mogą spełniać przy tym inne funkcje - zakładki, przywieszki. Oprócz odporności na uszkodzenia mechaniczne, plastikowa wizytówka jest odporna na wilgoć. Od teraz możesz być spokojny, bo Twoja wizytówka potrafi przetrwać wiele. Dostępny jest druk na białym oraz przezroczystym PCV.

Wizytówki drukowanie

Jeśli nie wiesz, czego konkretnie szukasz, chętnie zapoznamy Cię z możliwościami, pokażemy dostępne podłoża. Nasz grafik, kierując się Twoimi potrzebami, stworzy idealny projekt. Masz już własny? Wystarczy, że dostarczysz go w odpowiednim pliku, a wydrukujemy. Możesz również odrysować odręcznie, nie ma problemu. Szkic może zostać przeniesiony i zmieniony w wersję cyfrową. W końcu naszą rolą jest pozbawienie Cię tego typu zmartwień i zamianę w profesjonalny, doskonały produkt, który wypromuje Twoją firmę.