Torby reklamowe z nadrukiem Białystok

Zwiększ zasięg swojej reklamy, niech wychodzi wraz z klientami ze sklepów, firm i lokali usługowych, niosąc w świat informację o istnieniu Twojej firmy. Świat podąża coraz bardziej za standardem eco, idź i Ty w tym kierunku, ale nie szary, brązowy i bez wyrazu. Wykorzystaj torby jako nośnik reklamy i zamów w RVisual torby z nadrukiem. Logo firmy, dane sklepu, hasło reklamowe? Wydrukujemy tam metodą sitodruku wszystko, co chcesz. Druk jednobarwny lub wielobarwny - decyzja należy do Ciebie. Używane przez nas farby są mocno kryjące.

Torby reklamowe dla firm

Wykorzystaj to jako kolejny element kreowania marki i pokaż się światu w sposób bezpośredni i ekologiczny. Torby reklamowe nie muszą być nijakie. Możesz w ten sposób wyrazić siebie, filozofię swojej firmy i dotrzeć do znacznie większej ilości klientów… poprzez innych klientów. Tak, jak w przypadku samochodów firmowych, torby są reklamą mobilną i mają większy zasięg niż plakaty i bannery. Klienci kochają przedmioty użytkowe, dlatego ten nośnik jest bardziej skuteczny niż rozdawane na ulicy ulotki. Wpisz się w zdrowy, ekologiczny trend, gdzie świat pozbawia się dopływu reklamówek foliowych, zastępując je torbami papierowymi.

Torby firmowe reklamowe z nadrukiem

Torby reklamowe z nadrukiem wykorzystywane są do pakowania różnego rodzaju towarów - ubrań, żywności, kosmetyków. Wykonujemy nadruki metodą sitodruku na torbach o różnych wielkościach i różnej gramaturze - od małych, w które pakuje się pojedyncze sztuki (pieczywo, nabiał, przyprawy, ziarna na wagę itp. itd.) po duże, w których umieszcza się większą ilość zakupów. Zapraszamy do kontaktu z firmą i zapoznania się z gamą usług świadczonych osobom indywidualnym i firmom. W RVisual nakład nie ma znaczenia, bo równie dobrze może być kilkadziesiąt sztuk jak też tysiące - to już zależy od klienta i jego potrzeb. Mamy tę przewagę, że potrafimy robić krótkie serie wydruków, dlatego można spersonalizować produkty, umieszczając różne informacje w poszczególnych partiach drukowanych toreb.

Skontaktuj się z nami i dowiedz w czym możemy Ci pomóc.