Tablice informacyjne i reklamowe Białystok

Tablice informacyjne i reklamowe wykorzystywane są od dawna w przestrzeni publicznej. Używają ich urzędy i firmy, przychodnie lekarskie, prawnicy, kancelarie notarialne. Jedną z ich cech jest informacja, a przy okazji pewna forma reklamy. Tego typu tablice wykonujemy przeważnie z metali - aluminium, miedzi, stali. Litery i grafika są wykonywane jako grawer. Zastosowanie nowoczesnej technologii, czyli laseru sterowanego komputerowo, umożliwia robienie nawet bardzo skomplikowanych form graficznych, czego dowodem może być grawerowane godło naszego kraju.

Tablica reklamowa zewnętrzna cena producenta

Grawerowane tablice reklamowe metalowe nie są jedynym rodzajem, i nie tylko dla wyżej wymienionych podmiotów. Obecnie często sięgamy po inne materiały takie jak drewno, korek, plastik lub często spotykana na szkołach i urzędach tablica zewnętrzna z emalii, z nadrukiem zrobionym farbą jednobarwną lub w kilku kolorach. Cena uzależniona jest przede wszystkim od materiału i techniki zdobienia. Pragnąc uzyskać lepszy efekt, często stosujemy zestawienia dwóch lub więcej materiałów lub dodajemy łączniki.

Tanie tablice reklamowe od producenta

Udowadniamy naszym klientom, że nie muszą sięgać po drogie rozwiązania, aby uzyskać przyciągający wzrok efekt. Pomysłowość ludzka nie ma granic i z kawałka drewna, dobrze zaprojektowanej i wypalonej grafiki możemy stworzyć tanią tablicę reklamową. Modny ostatnio korek również robi furorę w branży reklamowej. Każdy klient może znaleźć coś na jego kieszeń. Jesteśmy zainteresowani jak najlepszym efektem końcowym i zawsze dokładamy starań, aby nasi usługobiorcy byli zadowoleni.

Tabliczki reklamowe, informacyjne i przydrzwiowe

Małe, niepozorne i często pomijane wzrokiem, a tak wszechobecne na ścianach urzędów i firm. Tabliczki reklamowe, informacyjne i przydrzwiowe. Mogą mieć formę czysto reklamową, czysto informacyjną, a także mogą łączyć obie. Metalowe, malowane, dwubarwne, wielobarwne, grawerowane. Dostępne w dowolnej wielkości. Nowoczesne techniki druku u grawerowania umożliwiają tworzenie skomplikowanych wzorów.

Zapraszamy do kontaktu z firmą celem poznania szerszej oferty oraz cen usług.