Reklama LED i banery LED Białystok

Ogromny rozwój elektroniki umożliwia korzystanie z różnych, tanich w eksploatacji i trwałych technologii takich jak diody LED. Używane od lat, rozpowszechnione wraz z opracowywaniem nowych kombinacji półprzewodników, przez co diody uzyskały możliwość świecenia nowymi barwami i weszły szturmem do przestrzeni publicznej, zakładów pracy i domów. W branży reklamowej cieszą się ogromnym powodzeniem. W RVisual wykorzystujemy je do produkcji tablic podświetlanych, reklamy led, bannerów, liter 3D i wielu innych. Zajmując się drukiem 2D, w pełni doceniamy potęgę 3D. Obróbka metali nie ma dla nas tajemnic, więc mamy ogromne możliwości produkowania wszelkiego rodzaju kasetonów reklamowych łączonych z literami 3D z wykorzystaniem techniki LED. Co daje podświetlenie tego rodzaju?

  • widoczność reklamy bez względu na porę dnia i nocy
  • atrakcyjną dla oczu klientów oprawę
  • nowoczesność
  • niezwykle trwałą technologię
  • niski koszt eksploatacji.

Litery 3D LED reklamowe

Wypróbuj siłę reklamy świetlnej LED. Diody są jednymi z najtrwalszych elementów elektronicznych. Sama dioda ma czas trwałości liczony w setkach tysięcy godzin, właściwie jest niezniszczalna, pomijając czynnik mechaniczny. Rozwój rynku i popularność, zmniejszyła znacznie koszty zakupu, a bardzo niski pobór mocy pozytywnie odbija się na rachunkach za prąd.

Tablica świetlna LED

Chcesz mieć w przyszłości wpływ na swoją reklamę, móc płynnie zmieniać treści wyświetlane klientom, umieszczać komunikaty? Najlepszym rozwiązaniem będzie tablica świetlna LED - dość dynamiczny i przyciągający wzrok sposób na przystosowującą się reklamę. Wyświetlacze LED są do 80% skuteczniejsze od bannerów. Przyciągają wzrok zmieniającą się treścią, ruchomością obiektów nawet z bardzo dużej odległości.

Reklamy podświetlane LED

Produkujemy reklamy podświetlane LED wykorzystując m.in. styrodur, dibond, plexi, różnego rodzaju metale. Tworzymy je nie patrząc na schematy, bo najskuteczniejsza reklama to taka, jakiej jeszcze nikt nie ma, więc cały czas staramy się wychodzić przed innych. Wiedza na temat stosowanych materiałów oraz technologii, sprawia, że nasze konstrukcje są bardzo trwałe i służą przez wiele lat.