Druk Canvas, drukowanie na materiale i płótnie Białystok

Druk canvas jest prostym i szybkim sposobem na zmianę wystroju wnętrz. Za pomocą doskonałej drukarki cyfrowej, przeniesiesz swoje zdjęcia lub wybrane grafiki na płótno, a doskonałe odwzorowanie barw zachwyci każde oko.

Druk obrazów na płótnie

Zdjęcia z podróży, wyjątkowe chwile rodzinne utrwalone cyfrowo, reprodukcje dzieł sztuki - masz to wszystko na wyciągnięcie ręki. Druk obrazów na płótnie to jeden z ciekawszych sposobów na otoczenie się pięknem w klasyczny sposób.

Drukowanie na materiale

Do drukowania na materiale w RVisual wykorzystujemy tkaniny poliestrowe i mieszanki bawełny i poliestru. Klient nie musi udawać się do specjalistycznych punktów, ponieważ wszelkie grafiki, które drukujemy w różnych rozmiarach, później oprawiane są na drewnianych blejtramach. Taki sposób jest wystarczający do zawieszenia obrazów na ścianach.

Drukowanie na płótnie

Obrazy są piękne, ale niestety trochę kosztują i nie każdy może pozwolić sobie na otoczenie się sztuką. Bardzo dobrym kompromisem jest drukowanie na płótnie, które jest nie tylko pomysłem na odmianę swoich wnętrz - to również pomysł na oryginalny prezent. Zdjęcia wnuków wydrukowane i oprawione na ramie będą cieszyć dziadków każdego dnia. Zdjęcie ślubne wydrukowane w taki sposób ozdobi dom nowożeńców i będzie w wyjątkowy sposób przypominać o szczęśliwych chwilach.

Wydruk na płótnie

Niewiele rzeczy jest piękniejszych niż nadruk na płótnie. Wprawdzie dostępne programy graficzne potrafią zmienić powierzchnię zdjęcia na fakturę płótna, ale po co stosować takie rozwiązanie, skoro płacąc tak niewiele, można mieć prawdziwą tkaninę jako podkład. Nie masz pomysłu, co chcesz wydrukować lub nie dysponujesz odpowiednimi zdjęciami? Wybierz coś z naszej bazy zdjęć. Jeśli nie satysfakcjonują Cię gotowce, możesz skorzystać z naszych usług. Posiadamy, oprócz profesjonalnego sprzętu wykonującego wydruki na płótnie, aparat fotograficzny pełnoklatkowy i pomożemy utrwalić Ci to, co tylko chcesz.

Wydruk na tkaninie

Idealne wydruki na tkaninie wymagają niewielkich przygotowań, ale nie musisz się tym martwić, ponieważ na życzenie klienta wykonujemy profesjonalny retusz zdjęć.