Neony reklamowe producent Białystok

Szukasz rzeczy z niepowtarzalnym klimatem? Proponujemy reklamę w formie retro z wykorzystaniem neonów. Była bardzo popularna w Polsce w latach 60 i 70 XX wieku. Później zaczęto korzystać z innych możliwości, nowych technologii i neony zostały zapomniane. Obecnie neony reklamowe przeżywają swój renesans i cieszymy się, że możemy w tym uczestniczyć jako realizatorzy koncepcji naszych klientów. Reklama neonowa to nic innego jak szklana bańka wypełniona świecącym gazem. Do tego celu używa się różnych mieszanek gazów, barwionego szkła oraz koloru luminoforów. W ten sposób uzyskuje się różne, ciekawe kolory.

Neon na zamówienie

Neon na zamówienie to strzał w dziesiątkę. Dlaczego? Czy to z racji sentymentu lub samego ich piękna, ludzie kochają neony. Kochają na tyle, że są w stanie zebrać się i zrobić zbiórkę w celu odrestaurowania starych, dawnych neonów, obecnie już dość rzadkich. Tak, jak w przypadku rozwoju technologii LED, która rozwinęła się przez 30 lat, neony świetlne również przeszły pewną metamorfozę. Proste rurki to już przeszłość. Teraz reklama w tej formie bywa równie pomysłowa jak szyldy przestrzenne lub inne elementy z tej branży. Chociaż przyznajemy, że najprostsza rurka zamieniona w napisy neonowe, bez żadnych, dodatkowych ozdób robi piorunujące wrażenie.

Producent neonów reklamowych

Jako producenci neonów, jesteśmy w stanie wykonać bardzo wiele wzorów w różnych kolorach. Całość zamontujemy w wybranym miejscu, czy na zewnątrz budynku, czy wewnątrz, ponieważ lampa neonowa już dawno wkroczyła pod przysłowiowe strzechy, będąc ozdobą pubów i również domów czy mieszkań.

Neony na zamówienie cennik

Zainteresowały Cię neony na zamówienie? Zadzwoń, przyjedź do nas. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania, zaprezentujemy ofertę i dodatkowe możliwości, poznasz cennik usług i miejmy nadzieję… zrealizujemy Ci piękną i klimatyczną reklamę neonową lub wykonamy ozdobę mieszkania.