Kasetony reklamowe Białystok

Ulice miast są istną dżunglą reklamową. Wszędzie, w przestrzeni publicznej obecne są szyldy, reklamy i coraz trudniej wyróżnić się z tego tłumu afiszowego. Jednymi z ciekawszych form i bardziej zwracających uwagę klientów są kasetony reklamowe. RVisual jest producentem takiego rodzaju reklamy i mając duże doświadczenie w obróbce różnego rodzaju metali, mamy ogromne możliwości w wykonywaniu wszelkich nietypowych zamówień. Jeśli macie skojarzenia z kasetonami do zabudowy pustych, podsufitowych powierzchni, gdzie można umieścić elementy oświetlenia, wentylacji, rury i inne elementy infrastruktury, to tak, te dwie rzeczy mają z sobą coś wspólnego.

Wprawdzie jako producent zapewniamy, że rolą kasetonów reklamowych nie jest ukrywanie czegokolwiek poza elementami konstrukcyjnymi samego kasetonu, tutaj chodzi o taką samą budowę. Oba rodzaje charakteryzują się tym, że są zbudowane z profili nośnych, które trzymają całość i pokryte panelami zrobionymi z wybranych materiałów - PCV, dibondu, aluminium i innych.

Kasetony reklamowe nie są podwieszane do sufitu. Najczęściej montuje się je na frontach budynków, w środku pomieszczeń na ścianach lokali usługowych i sklepów. Bardziej przestrzenną i wyróżniającą się formą są kasetony instalowane jednym bokiem do ściany, bardziej widoczne dla ludzi przemieszczających się wzdłuż budynku/ściany.

Kasetony reklamowe cennik

Cennik konstrukcji uzależniony jest od rodzaju, wielkości, złożoności całego kasetonu, dlatego w celu ustalenia wielkości ceny, prosimy o skontaktowanie się z nami.

Kaseton podświetlany LED

Chcesz jeszcze mocniej wyróżnić się w gąszczu reklamowym? Bądź widoczny w dzień i w nocy, bez względu na pogodę. Zamów kasetony podświetlane LED-ami. Ogromną zaletą źródła światła jakim są diody, jest ich wytrzymałość oraz energooszczędność. Kaseton LED można oświetlić na kilka sposobów - od spodu, z tyłu, od wewnątrz. Jak widzisz, masz nieograniczone możliwości, których granicą jest tylko wyobraźnia.

Kaseton dibond producent

Polecanymi sposobami przy tworzeniu kasetonów dibond jest łączenie technik. Płaska konstrukcja jest przestrzenna i wyróżnia się w pewien sposób, ale dodatkowo można urozmaicić wszystko łącząc to z literami 3D. Zapraszamy do firmy, gdzie razem opracujemy nowoczesną, trwałą i efektowną reklamę Twojej firmy.