Billbordy reklamowe Białystok

Zareklamuj się na wielką skalę z RVisual! Nie wiesz jak? Przyjdź do nas. Wszystko wyjaśnimy, pokażemy różne możliwości, z których możesz skorzystać, aby móc wszechstronnie reklamować swoją firmę. Jedną z nich są billboardy reklamowe. Specjalizujemy się również w obróbce metali, więc wielkość, nietypowość zlecenia nie ma dla nas znaczenia - poradzimy sobie z nieprzeciętnymi wyzwaniami. Jedynym ograniczeniem jakie uznajemy, są granice wyobraźni, ale dla nas są jak granice Wszechświata - tak dalekie, że nie sposób ich sięgnąć.

Producent reklam Billboard

Jeśli myślisz o zainwestowaniu w reklamę wielkoformatową, oferujemy swoje usługi, ponieważ w RVisual masz możliwość zamówienia pełnej usługi obejmującej:

  • projekt graficzny
  • drukowanie
  • montaż
  • doradztwo na każdym etapie przedsięwzięcia.

Billboard cena

Billboard to, mimo rozwoju branży reklamowej i nowinek technicznych, nadal najpopularniejszy nośnik reklamy zewnętrznej. Jego zalety sprawiają, że reklamodawcy chętnie inwestują i wykorzystują do promocji firm, produktów, budowania marki. Jedną z jego mocnych stron jest cena. Składa się na nią wynajęcie powierzchni przez określony czas, projekt graficzny, usługa drukowania plakatu i jego montaż. Obecnie można oszacować, że średnio dzienny koszt takiej reklamy waha się w granicach 20-40 zł dziennie, co jest bardziej opłacalne niż inne sposoby reklamy mające podobne oddziaływanie i zasięg. Chociaż ludziom w pewnym sensie opatrzyły się reklamy, to czy chcąc, czy nie, zwracają uwagę na zmieniające się elementy w znanej przestrzeni. Za przykład niech służą promocje w super i hipermarketach.

Plakaty wielkoformatowe umieszczane na billboardach drukowane są różnymi technikami druku. Zależy to przede wszystkim od czasu ekspozycji. Nie ma sensu płacić za druk mający trwałość do kilku lat, jeśli treść reklamowa będzie mieć termin ważności dwóch tygodni lub miesiąca. Dlatego do realizacji druku cyfrowego używa się kilku różnych technologii:
  • solwentu
  • ekosolwentu
  • UV
  • techniki lateksowej.
Każda z nich charakteryzuje się inną dokładnością wydruku, wytrzymałością na czynniki atmosferyczne itp. oraz ceną. Aby poznać więcej szczegółów, zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.