Siatka Mesh, Reklama na siatce Mesh Białystok

RVisual jako firma wykonująca szeroki wachlarz usług poligraficznych w branży reklamowej, zajmuje się również produkcją siatek mesh wykonywanych na materiale PVC o bardzo wysokim stopniu trwałości na uszkodzenia mechaniczne, promieniowanie UV, wilgoć i wiatr. Sama struktura siatki jest idealna do wykorzystania dużych powierzchni do celów reklamowych. Fasady budynków (zwłaszcza wielopiętrowych), rusztowania są doskonale widoczne, zwłaszcza jeśli budynku nic nie zasłania, więc jest to idealne miejsce na reklamę. Siatka mesh to sposób na umieszczenie treści reklamowych na wielkiej powierzchni bez utrudniania życia mieszkańcom. Jej głównymi atutami są:

  • przepuszczanie światła, dźwięków oraz powietrza
  • odporność na podmuchy wiatru, dzięki czemu można wykorzystywać ogromne powierzchnie nie narażając się na tzw. efekt żagla.
Przestrzeń za siatką jest dostatecznie doświetlona, jednocześnie treść reklamowa od frontu jest doskonale widoczna z bardzo dużych odległości. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące tego produktu, zapraszamy więc do kontaktu z naszą firmą.