Plakaty projektowanie i drukowanie Białystok

Plakaty są bardzo tanim i bardzo dobrym sposobem na reklamę. Służą nie tylko do promocji firmy, ale różnych akcji reklamowych, prezentowania aktualnej oferty, zapraszania do wzięcia udziału w imprezach oraz sposobu prezentacji osób. Wykorzystywane przez instytucje, firmy i osoby prywatne są obecnie w zasięgu ręki każdego. Również w RVisual. Tutaj doskonale znamy moc reklamy i dlatego proponujemy doradztwo i różne rodzaje usług.

Druk i projektowanie plakatów

Oferujemy naszym klientom druk plakatów na papierze kreda mat i kreda błysk o różnej gramaturze. Standardowo wykonujemy format A3. Drukowanie wykonywane jest za pomocą drukarek cyfrowych, które doskonale odwzorowują kolory i zapewniają wysoką jakość i trwałość wydruku. Technologia cyfrowa daje duże pole do działania, ponieważ w każdym momencie można nanosić poprawki lub dokonywać zmian. Dzięki temu możliwe jest tworzenie krótkich serii z różnymi informacjami tzw. personalizacja. Koszt jednego plakatu jest niski, a jakość doskonała, znacznie lepsza niż na urządzeniach domowych. Profesjonalny wygląd za niewielką cenę - to dajemy naszym klientom.

Drukowanie plakatów

Wystarczy przynieść lub przysłać do nas plik graficzny w odpowiednim formacie lub w razie potrzeby, zamówić projekt u naszego grafika, który zajmie się wszystkim od A do Z. Drukowanie plakatów nigdy wcześniej nie było tak proste i tanie jak obecnie.

Zachęcamy wszystkich do kontaktu z naszą firmą celem poznania szerszej oferty. Koszt usługi uzależniony jest od nakładu oraz rodzaju serwisu. Przyjdź lub zadzwoń, a my zadbamy o to, abyś był zadowolony z efektu końcowego.