Litery styropianowe i loga firmowe Białystok

Białe kulki zawojowały nie tylko branżę budowlaną. Specjaliści od tworzenia reklam uważnie przeglądają starsze, nowe i najnowsze technologie, szukając inspiracji, trwałych materiałów, z których można wykonać efektowne szyldy, loga i wszystko to, co służy inforacji i reklamie. Styropian to nie tylko białe płyty do ocieplania budynków. Już kilkadziesiąt lat temu zaczęto używać ich do zdobienia sufitów podklejając fantazyjnie frezowane płyty, tworzące modne kasetony. Bloki styropianu to doskonały materiał na litery styropianowe. Łatwość wycinania przeróżnych kształtów pozwala na bardzo dużo za mniej niż myślisz. To nie tylko lekki i łatwy w obróbce materiał. Dużym atutem jest jego cena. Duża reklama sklepowa, logo, szyld jest na każdą kieszeń.

Litery reklamowe ze styropianu

Organizujesz eventy, imprezy plenerowe? Dużą przestrzeń bardzo łatwo można zagospodarować tworząc wyraźne i ładne akcenty z wyciętych liter ze styropianu, nawiązujących ściśle do tematyki spotkania lub imprezy.

Napisy i loga ze styropianu

Napisy ze styropianu poddane odpowiedniej obróbce w naszym zakładzie będą godnie reprezentować firmę lub markę zapewniając ładną i dobrą reklamę.