Kubki firmowe z nadrukiem Białystok

Gdyby ktoś prosił o wymienienie najpopularniejszego gadżetu reklamowego, zapewne wskazalibyśmy kubki z nadrukiem. Niezmiennie cieszą się ogromnym powodzeniem od lat. Pozytywne emocje, jakie wzbudzają, łącząc w sobie zmysł wzroku, węchu i smaku, firmy wykorzystują do wiązania z własną marką lub promowanymi produktami. Cieszymy się, że możemy się do tego przyczynić, ponieważ w RVisual wykonujemy nadruki na kubkach.

Kubki z napisami

Celebrowanie świąt, obdarowywanie się jest pięknym zwyczajem, cały czas kultywowanym w większości społeczeństw. Często najlepszymi prezentami są kubki z napisami. Dziadkowie pijący herbatę w chłodne dni i z czułością patrzący na zdjęcia swoich wnuków. Zakochani, małżonkowie, rodzice, przyjaciele, dobrzy znajomi - nikt nie pogardzi kubkiem z interesującą grafiką, zdjęciem, napisem - wszystkim, co wiąże z darczyńcą.

Kubek z własnym nadrukiem

Nie potrzeba też prezentu od innych, bo sam sobie możesz zamówić kubek z własnym nadrukiem. Cokolwiek wybierzesz, my to wydrukujemy. Zdjęcia, grafiki, reprodukcje obrazów? Nie ma problemu. Wybierasz to, co chcesz, przychodzisz do nas lub dostarczasz grafikę w pliku cyfrowym, a my nanosimy to na wybrany przez Ciebie model kubka.

Kubki reklamowe termiczne z nadrukiem

Możesz pójść dalej i wybrać dodatkową ochronę ciepła. W naszej ofercie posiadamy kubki termiczne z nadrukiem. Zasada jest taka sama - wybierasz to, co chcesz, dostarczasz, a my drukujemy. Potem wystarczy tylko odebrać. Posiadanie drukarek cyfrowych ma tę zaletę, że możemy zaproponować tanie i małe nakłady, dlatego technologia druku cyfrowego jest na wyciągnięcie ręki dla każdego.

Kubki reklamowe na zamówienie

Chcesz subtelnie powiązać swoją firmę lub markę z klientem? Możesz zrobić to w prosty sposób sprawiając małe prezenty w postaci kubków reklamowych. Codziennie używane przedmioty to doskonała metoda na przemycenie do podświadomości klienta nazwy swojej firmy lub powiązanie z promowanym produktem.

Nadruki na kubkach

Pomyśl i opracuj własne nadruki na kubkach i skontaktuj się z nami. Istnieje możliwość opracowania przez naszych grafików samej grafiki w postaci cyfrowej. Nie musisz tracić czasu i nerwów, jeśli tylko wiesz, co chcesz mieć wydrukowane, wykonamy projekt za Ciebie i nadrukujemy na wybranych modelach kubków.