Oklejanie samochodów i witryn reklamą Białystok

Reklama mobilna jest najbardziej efektywnym sposobem dotarcia do bardzo dużej liczby potencjalnych klientów. Dlatego oklejanie samochodów cieszy się dużym powodzeniem i firmy chętnie sięgają po ten nośnik. Oprócz danych teleadresowych i nazwy firmy, oklejanie ma wiele innych plusów - ujednolicenie floty aut firmowych, ochronę lakieru na samochodach.

Reklama na samochodzie i witrynach

Reklama na samochodzie jest jedną z usług oferowanych przez RVisual. Zajmujemy się tym kompleksowo - od projektu grafiki po oklejanie. Jeśli na autach jest stara folia, nie musicie Państwo nic z tym robić, zajmiemy się jej demontażem w odpowiedni sposób. Nowa grafika jest przez nas dodatkowo zabezpieczana laminatem, dzięki czemu nie blaknie i zachowuje wysoką jakość na lata. Jest odporna na promieniowanie UV i inne czynniki atmosferyczne oraz mechaniczne. Nasza oferta obejmuje nie tylko samochody osobowe, proponujemy Państwu również oklejanie samochodów ciężarowych, busów, foodtrucków, autokarów. Dodatkową możliwością wyróżnienia się w przestrzeni jest reklama świetlna na dachu samochodu. Proponujemy projekt i montaż tego rodzaju nośnika. Wszelkie usługi objętę są naszą gwarancją. Cennik reklamy świetlnej oraz dotyczącej oklejania aut ustalamy po zapoznaniu się ze szczegółami zlecenia.

Olejanie reklamą szyb i witryn sklepowych

Pokrewną usługą oferowaną przez RVisual jest oklejanie szyb różnymi rodzajami folii, w zależności od tego, jaki efekt chcą Państwo uzyskać. Warto wykorzystać powierzchnie szklane, bo to miejsce, za które nie trzeba płacić, a świetnie eksponuje ważne dla klienta informacje i może zachęcić do skorzystania z usług firmy lub sklepu. Chętnie doradzimy, z jakiego typu folii skorzystać, aby maksymalnie wyeksponować niezbędne rzeczy oraz dostosować reklamę do warunków lokalowych. Oklejanie witryn sklepowych wykonujemy z zewnątrz i od wewnątrz, na foliach półprzezroczystych, kryjących, “mrożonych” i innych. Jeśli chcą Państwo skorzystać z takiej formy reklam, a nie wiedzą, od czego zacząć, zapraszamy do nas. Doradzimy, zaprojektujemy i odpowiednio zamontujemy udzielając gwarancji na nasze usługi.