Naklejki drukowanie i projektowanie Białystok

Naklejki są formą łatwej i szybkiej aplikacji w dowolnym miejscu. Reklamowe, dziecięce, produktowe, inwentaryzacyjne - wydrukujemy wszystko, czego potrzebujesz. Chcesz dobrze, estetycznie wyeksponować produkty żeby przyciągały wzrok klientów? A może potrzebujesz dużych naklejek do oznakowania lokalu, na szkło, z drukiem od strony kleju?

Drukowanie i projektowanie naklejek

Chcąc ułatwić dostęp, oferujemy drukowanie naklejek nawet w bardzo niewielkich nakładach. Brak dodatkowych opłat, pomoc w dopracowaniu plików graficznych, fotograficzna jakość wydruku to tylko część tego, co zapewniamy naszym klientom. Wraz z drukiem przycinamy naklejki do wymaganego rozmiaru.

Druk naklejek reklamowych

Druk naklejek realizujemy wykorzystując różne rodzaje papieru, w zależności od typu naklejki, pożądanego efektu końcowego, powierzchni, na której będą przyklejane. Do tego celu używamy m.in. folii:

  • białej w opcji mat i błysk
  • bezbarwnej w wariancie błyszczącym i matowym
  • złotej
  • srebrnej.
Folię można umieszczać na podłożach takich jak plastik (w tym folia), szkło, płyty laminowane, drewno. Mamy możliwość realizacji nietypowych zleceń, wystarczy skontaktować się z nami, przedstawić własny pomysł, a udzielimy informacji o wykonalności i cenie.

Naklejki firmowe i reklamowe

Chcąc mieć bardzo dobrej jakości grafikę na naklejkach reklamowych, przygotuj dobrze plik cyfrowy. Najlepsze są projekty zrobione w technice wektorowej, ponieważ tak zrobione można lepiej później wyciąć po wydruku. Sama ich zasada zapewnia znacznie lepszy efekt wizualny niż grafika rastrowa, czyli popularne bitmapy. Jeśli masz problem z grafiką wektorową, pomożemy.