Litery aluminiowe i reklamowe Białystok

Piękno tkwi w prostocie. W poszukiwaniu nowych i efektownych wizualnie form reklamy, zapominamy, że czasem nie trzeba dużo, kolorowo, krzykliwie. Każda branża kieruje się innymi sposobami. Coś, co działa np. przy okazji sklepów AGD RTV, będzie w złym guście np. w branży jubilerskiej lub innej. Różnorodność daje duże pole do popisu, dlatego jednym z propozycji naszej firmy są litery aluminiowe.

Litery na budynek

Chcąc się wyróżnić, możesz skorzystać z najprostszej formy reklamy - liter na budynek wyciętych z aluminium. Ten lekki metal o ciekawej strukturze powierzchniowej nigdy się nie nudzi. Jest jednym z synonimów elegancji, prestiżu, dlatego tak chętnie sięgają po niego marki z wyższej półki, reprezentujące szyk i klasę.

Litery na elewację

Wystarczą litery na elewację wycięte z blachy aluminiowej o odpowiedniej grubości. Możesz wykonać z nich logo, adres, nazwę firmy lub cokolwiek, co w Twoim mniemaniu wyróżni Cię na tle innych.

Litery na ścianę 3D

Zamocowanie na ścianę nie musi być płaskie. Jeśli chcesz, zrobimy to za pomocą dystansów, co odznaczy je i stworzy efekt litery na ścianę 3D. Możemy iść krok dalej i stworzyć ze szczotkowanego aluminium boki i fronty liter. W taki sposób stworzymy całkowicie trójwymiarowe litery, które dodatkowo, dla lepszego efektu, podświetlić diodami.