Logo 3D firmowe na ścianę Białystok

Branża reklamowa ma do zaoferowania wiele form niezbędnych do skutecznego budowania marki, zdobywania klientów, nawiązywania z nimi więzi. Pierwszym etapem jest pokazanie się światu. Adres to nie wszystko. Trzeba potencjalnym klientom wysłać jasny i zauważalny komunikat “Tutaj jesteśmy!”. Jak to zrobić, gdy przestrzeń przesycona jest kolorowymi afiszami, plakatami, szyldami? Mamy do zaproponowania rozwiązanie, którym jest logo 3D na ścianę. W RVisual dysponujemy zaawansowaną ślusarnią i obróbka metali nie ma dla nas żadnych tajemnic. Tworzymy konstrukcje typowe i nietypowe, Potrafimy je solidnie mocować do ścian, fasad i innych podłoży.

Logo przestrzenne 3D od producenta

Co daje takie rozwiązanie? Logo przestrzenne z definicji wyróżnia się bardziej, niż coś, co jest płaskie. Będzie rzucać się w oczy klientom bez względu na to, czy patrzą na nie od frontu, czy z boku. Szyldy 3D tworzymy z różnych materiałów, m.in.:

  • plexi
  • stali nierdzewnej
  • styroduru
  • aluminium
  • PCV.
Jeśli przychodzą Ci do głowy jakieś inne, ciekawe rozwiązania, skontaktuj się z nami. Wspólnie rozważymy, czy Twój pomysł jest wykonalny technicznie. Możesz również skorzystać ze znanych technologii i łączyć szyld 3D z literami 3D, grawerowaniem, formami wycinanymi laserem itp. Całość prezentuje się też lepiej i ma skuteczniejsze oddziaływanie na odbiorcę, gdy jest umiejętnie podświetlona.