Litery 3D Styrodur Białystok

Wielki przestrzenny efekt? Ogromne liter 3D na elewacji budynku lub inne formy - wszystko to, co podsunie wyobraźnia? Dla nas to nie problem, bo do tworzenia tego typu rzeczy używamy styroduru. Wykorzystywany w budownictwie jako materiał izolacyjny, twardszy niż styropian, odporniejszy na wilgoć i z dodatkiem niepalnym. Proces technologiczny, w wyniku którego powstaje polistyren ekstrudowany czyni ten materiał bardziej wytrzymały na czynniki mechaniczne niż styropian.

Powstała masa, a raczej pianka jest doskonałym materiałem do kształtowania liter przestrzennych. Styrodur posiada jeszcze więcej zalet. Należą do nich lekkość, wytrzymałość, odporność na działanie skrajnych temperatur, a o takie w naszym klimacie nietrudno, ponieważ przynajmniej połowa roku to wahania od dodatniej temperatury do ujemnej z przechodzeniem przez zero i zmianą stanu skupienia wilgoci.

Litery przestrzenne styrodur

Wielką zaletą z punktu widzenia reklamy wizualnej jest kolor. Litery styrodurowe można pomalować na dowolny kolor, który utrzymuje się doskonale przez długi czas.

Napisy ze styroduru

Napisy ze styroduru wyraźnie odetną się wizualnie od płaskich bannerów i szyldów. Decydując się na reklamę ze styroduru można zrobić więcej za mniej, ponieważ jest to tani sposób na stworzenie dużego, efektownego napisu, loga.

Reklama styrodur

Jak ze wszystkim w reklamie, popularne jest szukanie nowych sposobów na zrobienie czegoś inaczej niż inni. Dlatego oferujemy naszym klientom wycinanie liter ze styroduru i łączenie je z innymi materiałami, przez co dość prosto uzyskuje się różne efekty, w zależności od zastosowanego materiału. Na co dzień wykorzystujemy do tego:

  • dibond
  • plexi
  • aluminium lub inny metal
  • PCV.

Wycinanie liter ze styroduru

Jeśli klienci mają własne pomysły, staramy się je wdrożyć i wykonać w sposób estetyczny, efektowny, a przede wszystkim bardzo trwały. Wykonujemy również litery styropianowe 3D. Imprezy plenerowe, wesela, urodziny czy też inne, większe imprezy z dużą przestrzenią wokół, gdzie przydaje się bardzo wyraźna, duża i przestrzenna reklama lub po prostu tego typu elementy dekoracyjne.