Odzież reklamowa i firmowa z logo Białystok

Wykorzystaj praktyczność Polaków i daj im odzież reklamową, dzięki której przemycisz innym swoje treści reklamowe, zwiążesz klientów z marką, firmą lub produktem. Jeśli prowadzisz firmę, zamów u nas komplety odzieży firmowej dla swojej załogi. Patrząc na to, co mamy w swojej ofercie, możesz ubrać ich od stóp do głów, ponieważ proponujemy Ci:

  • koszulki
  • czapki
  • bluzy
  • spodnie
  • t-shirty
  • i inne.

Nadruki reklamowe na odzieży

Wyróżnia się z tłumu, zareklamują. Odzież w pracy nie musi być nudna i nijaka. Nie daj się marnować takiej powierzchni reklamowej, w dodatku mobilnej. Wykonujemy nadruki na odzieży bawełnianej metodą sitodruku i sublimacji. Na tkaninach poliestrowych stosujemy technikę UV. Na wybranych przez siebie z naszej oferty wzorach, możesz umieszczać loga, hasła reklamowe, nazwy firm i produktów lub czegokolwiek pragniesz. Niski koszt druku już od pierwszej sztuki otwiera dostęp do tej możliwości każdemu człowiekowi. Jest to dobry sposób na stworzenie indywidualnego stylu, środek wyrażania siebie, swoich emocji.

Firmy korzystają z tego od dawna przy ujednolicaniu strojów pracowników łącząc reklamę ze schludnym wyglądem i funkcjonalnością tego rozwiązania z uwagi na klientów. Jeśli pracownik firmy A ma strój w kolorze firmowym, do tego nadrukowane logo, aby nie było wątpliwości, interesant lub kupujący łatwo wyłowi go w tłumie chcąc zapytać o asortyment towarów lub usług. Przyjdź do nas, a udowodnimy, że szybko, łatwo i tanio możesz odmienię oblicze swojej firmy reprezentowanej przez Twoich pracowników. Lub wydrukować córeczce kucyka pony na koszulce, a synowi sportowy samochód. I cokolwiek chcesz jeszcze...