Banery reklamowe Białystok

Jedna z najpopularniejszych form reklamy - banery reklamowe - dostępna również w RVisual. Skupiamy się nie tylko na grafice, chociaż nasz wydruk musi być najwyższej jakości. Najwyższej klasy materiały odporne na promieniowanie UV, czynniki mechaniczne, deszcz, wiatr, mróz.Szerokość geograficzna naszego kraju nie rozpieszcza pod względem zmian pogody. Nagłe załamania przynoszące zmianę z ciepła na zimno. Dni z temperaturą powyżej zera, mroźne noce, woda zamieniająca się w lód i tak przez część roku, to nie tylko zmora drogowców. Każdy materiał, z którego wykonywany jest baner na płot i ogrodzenie, musi wytrzymać wszystko.

Drukowanie banerów

Do drukowania banerów wykorzystujemy:
  • materiały winylowe
  • tekstylia.
W zależności od potrzeb, banery mogą być nieprzepuszczalne w wersji laminowanej i powlekanej. Zapewniając całkowitą nieprzepuszczalność, która zapewnia doskonałą czytelność reklamy bez względu na porę dnia, stosujemy przekładki nylonowo-poliestrowe, które blokują przenikanie światła. Dzięki temu treść banera będzie widzialna nawet w najbardziej słoneczne dni. Materiały te mają podwyższoną odporność na rozdarcia.

Baner podświetlany

Chcesz coś ekstra? Zwykły baner nie zapewnia dobrego wyróżnienia się wśród innych? Zachęcamy do skorzystania z oferty i stworzenie czegoś wyjątkowego. Baner podświetlany będzie dobrą propozycją. Technologia LED zapewnia pożądany efekt reklama będzie widoczna również w nocy.

Drukarnia i producent banerów

RVisual to drukarnia i producent banerów w jednym. Zajmujemy się doradztwem, opracowywaniem projektów oraz wykonawstwem. Stosowana przez nas metoda druku cyfrowego sprawia, że koszt banera reklamowego i cena m2 jest znacznie niższa, niż przy zastosowaniu tradycyjnych metod. Czas usługi jest znacznie krótszy. Przenoszenie grafiki z pliku cyfrowego na bębny maszyny odbywa się dość szybko, a w każdej chwili jest możliwość naniesienia zmian. Koniec z przygotowywaniem drogich form, które nie mają możliwości modyfikacji. Projektowanie i druk banerów reklamowych to jedna z główniejszych gałęzi naszej działalności. Wiemy, że baner powinien służyć latami, więc gwarantujemy jakość naszych usług. Doskonały druk opracowywany przez speca od grafiki komputerowej tak, aby zadowalał w pełni naszych klientów i dobry montaż reklamy to podstawa naszych działań.

Projektowanie i druk banerów reklamowych

Jesteś ciekawy jak wygląda wydruk i jakie są wymiary banerów? Wystarczy odwiedzić nas w RVisual, gdzie odpowiemy dokładnie na wszelkie pytania, poinformujemy o możliwościach, materiałach, z których produkujemy banery reklamowe.

Znamy się na swojej pracy, dlatego służymy pomocą naszym klientom.