Citylight, reklamy świetlne Białystok

Miejska reklama nie musi być ogromna. Ważne, aby była blisko ludzi, blisko jej odbiorców. Gwarantują to elementy miejskiej architektury - wiaty przystankowe, deptaki, pasaże handlowe. Wszędzie tam możesz umieścić citylight. Wystarczy wydrukować u nas jednostronny lub obustronny plakat informacyjny, reklamowy i umieścić w podświetlanej gablocie. Nawet nie trzeba jej kupować lub tworzyć, bo za niewielką opłatą citylight można wynająć.
Jakie są z tego korzyści? Przede wszystkim niski koszt, ponieważ składają się na niego: koszt plakatu (tworzenie grafiki, wydruk i papier) oraz wynajem gabloty. Zastanawiasz się, czy warto? Może wystarczy gdzieś powiesić sam plakat? Jako producent reklam świetlnych, zapewniamy, że warto. Korzyści z citylight jest wiele. Nie narażamy się na nieprzyjemności ze strony służb porządkowych, ponieważ wraz z wykupem dostępu, mamy gwarancję, że w tym miejscu można umieszczać treści reklamowe. Samo podświetlenie gwarantuje widoczność i czytelność przez całą dobę bez względu na warunki atmosferyczne.

Reklama świetlna i podświetlana

Reklama świetlna i podświetlana zawsze będzie bardziej atrakcyjna, bo jest lepiej widoczna. Światło przyciąga wzrok i ułatwia ekspozycję treści. Obecnie, dzięki rozwojowi nowoczesnej technologii LED-owej, koszty eksploatacji są naprawdę minimalne. Sama instalacja diodowa nie jest już droga, bo popularność jaką zyskała, podwyższyła popyt i obniżyła jej koszt. Rodzaje półprzewodników, z których tworzone są LED-y pozwalają na uzyskanie różnych barw światła, a dzięki temu można tworzyć wiele ciekawych wariantów dla jednej przestrzeni.

Producent reklam świetlnych

Chcesz się łatwo wyróżnić? Przyjdź do nas, a opracujemy i wykonamy podświetlane logo. Tu naprawdę nie potrzeba fajerwerków, bo umiejętne wykorzystanie światła i cienia łączy prostotę, niski koszt oraz doskonały efekt wizualny. Zmrok nie oznacza braku widoczności Twojej reklamy. Polska przez około pół roku tonie w mroku przez większość dnia. Taki mamy klimat, a raczej szerokość geograficzną i nie mogąc tego zmienić, wystarczy dostosować się. Z pomocą przychodzi światło i technologia LED. Napisy podświetlane i świetlne są widoczne przez całą dobę, bez względu na porę, warunki pogodowe. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Chętnie pomagamy korzystając ze swojej wiedzy, doświadczenia, a przede wszystkim pasji, jaką jest tworzenie reklamy.