Balony reklamowe z nadrukiem Białystok

dostępność różnych artykułów reklamowych sprawia, że zachęcenie klienta do zainteresowania się i skorzystania z usług firmy jest nie lada wyzwaniem. Stacjonarne środki - reklamy, bannery, billboardy są dobrym nośnikiem, ale warto wzbogacać je o inne, nieco inne elementy. Dlatego w RVisual chcemy zaproponować coś, po co ręce same się wyciągają, zwłaszcza, gdy naszą grupą docelową są rodziny z dziećmi, ale nie tylko, bo balony lubią wszyscy.

Wesoło kołyszą się na wietrze, dumnie wyprostowane i wesołe - balony reklamowe. Małe - 10 cali, większe - 12 i 14 cali i jeszcze większe. Lateksowe giganty o metrowej średnicy i większe. Dysponujemy balonami o różnych kształtach, w różnych wielkościach. Lateksowe, poliuretanowe, PVC, stojące, chwiejące się - na pewno przyciągną wzrok każdego. Każdy z nich dostępny w różnych rozmiarach, kształtach, wielu kolorach oraz z możliwością wykonania dowolnych nadruków. Balony helowe, czyli popularne, małe lub nieco większe baloniki, którymi można obdarować klienta. Dostępne w bardzo wielu kolorach. Napełniane helem lub powietrzem. Balony poliuretanowe są bardzo wytrzymałe i gazoszczelne. Dopełnianie helem jest znacznie rzadsze niż przy balonach np. lateksowych i PVC. Produkowane z myślą o dużej wytrzymałości.

Balony z nadrukiem

Balony z nadrukiem, lateksowe giganty - wytrzymałe, duże, więc lepiej widoczne, napełniane helem lub powietrzem. Chcesz jeszcze bardziej się wyróżnić? Warto wtedy pomyśleć o agencie specjalnym - Windymanie, z polska nazywanym chwiejem. Doskonały na zewnątrz, gdzie poddając się podmuchom wiatru, skutecznie będzie przyciągać uwagę przechodniów, czyli naszych potencjalnych klientów. Balony duże i małe oraz te ogromne, chwieje i wszystko to, co napełniane gazem są świetnymi gadżetami reklamowymi. Skłaniają do uśmiechu nie tylko dzieci. Sprawdzają się doskonale przy okazji prezentacji firmy lub instytucji na zewnątrz. Targi, festyny, kiermasze - wszędzie tam balony pozwalają na wyróżnienie się z tłumu.

Zapraszamy do RVisual, gdzie wykonamy nadruki na balonach. Ceny są indywidualnie ustalane w zależności od rodzaju nadruków.