Koszulki z nadrukiem, T-shirt reklamowy Białystok

Lubisz sposób wyrażania siebie za pomocą koszulek z nadrukiem? Przyjdź do RVisual - firmy zajmującej się drukiem cyfrowym i reklamą. Posiadamy park maszynowy, dzięki któremu mamy możliwość nanoszenia grafik na dowolne tkaniny bawełniane, poliestrowe i mieszanki obu tych włókien. Możesz łatwo, tanio i szybko wydrukować, co tylko chcesz. Dzięki doskonałemu odwzorowaniu kolorów i technikom druku odpornym na wilgoć i czynniki mechaniczne, koszulki będą cieszyć wzrok przez długi czas.

Nadruki na koszulki

Bez względu na to, czy chcesz wyrazić miłość do innych, czy reklamować swoją firmę, nadruki na koszulki robione - w zależności od rodzaju tkaniny - za pomocą sitodruku, sublimacji lub UV, będą pełnić swoją rolę przez długi czas.

Koszulki reklamowe firmowe

W pogoni za klientem firmy poszukują najbardziej efektywnych form reklamy. Klienci od lat doceniają koszulki reklamowe, które są bardzo użytkowe. Bluzka może być bonusem, wygraną w konkursie lub dodatkiem do nagrody. Jest świetnym nośnikiem reklamy, bo jest mobilna. Dobra, ciekawa grafika w połączeniu z logo firmy może nie tylko budować markę, ale przyciągać innych klientów. Reklama, którą chcesz umieścić na koszulce dotrze wszędzie tam, gdzie posiadacz koszulki.

Koszulki i T-shirt firmowe

Innym sposobem na reklamę firmy jest ubranie swoich pracowników w koszulki firmowe. Spełni to dwojaką rolę, ponieważ oprócz reklamy, pracownicy są łatwo identyfikowalni przez klientów. Łatwo rozpoznać sprzedawcę, pracownika działu lub zakładu i poprosić o pomoc. Koszulki mogą być głównym elementem stroju lub jednym z kilku, ale bardzo dobrze sprawdzają się w organizacji pracy na linii pracownik - klient. Koszt nadruków jest opłacalny również dla małych ilości, więc koszulki można tanio i łatwo różnicować, personalizować.