Długopisy reklamowe Białystok

Branding to nie tylko modne obecnie pojęcie. Pod nim kryje się długotrwała strategia budowania pozytywnego obrazu marki i firmy. Wszechobecna konkurencja wymusza na firmach poszukiwanie niestandardowych, nieszablonowych sposobów zainteresowania klienta ofertą firmy. Jedną z nich są długopisy reklamowe. Klienci kochają użytkowe gadżety reklamowe a długopis jest jednym z podstawowych narzędzi, przydaje się zawsze i wszędzie. Dobrze mieć go pod ręką, a jeszcze lepiej, jeśli jest bardzo dobrej jakości, nie zawodzi, wtedy wzbudza dobre skojarzenia. Najlepiej taki właśnie niezawodny sprzęt powiązać z Twoją firmą.

Długopisy z nadrukiem

Stwórz własne długopisy z nadrukiem. Przekonaj się, że nie jest to wcale drogie. Niskim nakładem kosztów zyskasz długotrwałą reklamę, z którą klient nie rozstanie się aż do wypisania wkładu. A może jeszcze dłużej, kto wie? Jak to zrobić? Zleć to fachowcom w RVisual. Nie musisz męczyć się z wymyślaniem nadruków, opracowywaniem właściwej grafiki. Nasi eksperci zrobią to za Ciebie. Po co tracić czas, a tym samym pieniądze, które zarobisz zajmując się tym, na czym znasz się najlepiej. Rób swoje, a my zrobimy swoje - Twoje najlepsze długopisy z logo.

Długopisy firmowe

Rozwój technologii postępuje od dziesięcioleci lecz wbrew przepowiedniom wszelkiego rodzaju speców od przewidywania przyszłości, długopisy nie wychodzą z użytku. Nie chodzi o dzieci i młodzież w wieku szkolnym, również dorośli korzystają z tego jakże prostego i niezbędnego narzędzia. W RVisual możesz wybrać rodzaj długopisów firmowych w zależności od Twojej grupy docelowej klientów. Dostępne są modele plastikowe, których niewielki koszt będzie dobrą inwestycją w reklamę firmy celując w zwykłych klientów. Wykonamy na nich wybrane przez klienta nadruki. Nasza oferta obejmuje również modele metalowe, na których oprócz nadruków można zrobić grawer.

Skontaktuj się z nami, aby poznać cennik uzależniony od konkretnego zlecenia oraz dowiedzieć się, czy wykonujemy również zestawy specjalne - eksluzywne.