Gadżety reklamowe i firmowe Białystok

Doskonałym sposobem na przemycenie reklamy i pozytywne powiązanie klienta z firmą lub produktem są gadżety reklamowe. Firma sama decyduje, za pomocą jakich przedmiotów chce się promować. Obecnie jest nieograniczony rynek produktów, które możemy zamienić w RVisual w swego rodzaju obiekt reklamowy.

Gadżety z nadrukiem dla firm

Najprostszym przykładem gadżetów z nadrukiem jest koszulka lub kubek reklamowy. Producenci prześcigają się w produkcji przedmiotów-baz, na których wystarczy umieścić treści lub grafiki reklamowe i można wykorzystywać do robienia drobnych prezentów, organizacji konkursów, w których będa nagrodami lub dodawać klientom jako bonus za skorzystanie z usługi lub kupno produktu. Gadżety firmowe to również sposób na budowanie spójnej marki, identyfikację jej na ogromnym rynku sprzedażowym i usługodawczym.

Gadżety dla firm

Koszty produkcji są stosunkowo niewielkie. Ceny przedmiotów przeznaczonych docelowo jako gadżety dla firm są bardzo niskie. Każdy ma też wpływ na wybranie jakości, w zależności od roli im przypisywanej. Przykładem tego może być długopis. Posiadamy długopisy najprostsze - plastikowe, które są nadrukowywane. W ofercie są również długopisy metalowe - baza do nadruku lub grawerowania. Firmy wyjątkowo dbają o kluczowych klientów sięgając po ekskluzywne, bardzo wysokiej jakości produkty i zestawy.

Gadżety z logo firmowym

Tworzywo z którego wykonany jest dany gadżet narzuca odpowiednią metodę nanoszenia na niego treści reklamowej, ale kreatywność nie ma granic, a rynek jest tak spragniony nowości, że ciągle pojawiają się nowinki techniczne. Gadżety z logo są drukowane, wypalane, grawerowane, wycinane laserem. Z serii produktów dostępnych w naszej firmie warto wymienić:

  • smycze reklamowe
  • parasole
  • breloki
  • pendrive
  • notesy
  • flagi
  • magnesy
  • zegary
  • filiżanki.
Jeśli interesują Cię inne przedmioty, których nie ma na powyższej liście, skontaktuj się z nami i zapytaj. Jesteśmy otwarci na sugestie i propozycje.

Smycze reklamowe

Nasi klienci dość często sięgają w promocji po smycze reklamowe. Doskonale sprawdzają się jako bonus dla klienta, ale też w firmie do noszenia identyfikatorów pracowników lub kluczy.

Upominki reklamowe

Upominki firmowe to miły wyraz troski o klienta, sposób tworzenia więzi i pozytywnego obrazu firmy. Biznes chętnie inwestuje w tego typu przedmioty, ponieważ usługodawcy i sprzedawcy wiedzą, że często obdarowani klienci wracają korzystając z usług lub robiąc zakupy.

Parasol reklamowy z nadrukiem

Parasol z nadrukiem jest dość dużym symbolem troski o klienta. Logo zawarte na przedmiocie chroniącym od deszczu wywoła wyłącznie dobre skojarzenia z firmą. Każdy człowiek w czasie deszczu będzie wdzięczny, że może ukryć się i uniknie przemoczenia.

Brelok reklamowy

Elementem wnoszącym kolory do życia oraz pomagającym w organizowaniu przedmiotów codziennego użytku jest brelok reklamowy. Klucze lub inne przedmioty codziennego użytku przechodzą przez ręce codziennie, więc jest to świetne miejsce na umieszczenie reklamy często rzucającej się w oczy.

Pendrive

Pliki komputerowe są nieodłączna częścią współczesnego człowieka. Możesz ułatwić ludziom życie, oferując pendrive reklamowy, który jest obecnie przedmiotem codziennego użytku. Nasza firma oferuje wykonanie logo za pomocą nadruków lub grawerowania.

Notesy i bloczki firmowe

Świetnym duetem, wraz z długopisem reklamowym są artykuły piśmiennicze - notesy reklamowe, bloczki karteczek samoprzylepnych. Dostępne w różnych wariantach takich jak kołonotatniki, z przekładkami i z różnymi rodzajami okładek.

Filiżanka z nadrukiem

Elegancką alternatywą dla kubków może być filiżanka z nadrukiem firmowym. Kawa lub herbata wypijana z filiżanki uczyni chwile wyjątkowymi.

SZegary i flagi reklamowe

Rzadziej wybieranymi gadżetami są magnesy reklamowe, zegary z nadrukiem oraz flagi reklamowe. Te ostatnie nie tyle przydają się jako prezent, ale do widocznego oznaczania stoisk na targach, festynach i ogólnie w plenerze. To, że są mniej popularne, nie oznacza, że są gorsze. Być może są świetnym nośnikiem reklamowym dla Twojej firmy, bo bardzo dobrze wpisują się w obraną strategię promocji.