Litery przestrzenne 3d Białystok

Formą reklamy na ścianach i fasadach budynku, kojarzących się z nowoczesnością i elegancją są litery przestrzenne 3D. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że mają niewiele możliwości, zawsze są do siebie podobne. To tylko złudzenie, bo jest bardzo wiele możliwości stworzenia konstrukcji wyróżniającej się na tle innych. Wykonujemy tego typu reklamy i wiemy, że wszystko zależy od wyobraźni. Używane przez nas materiały - PCV, dibond, aluminium, miedź, stal nierdzewna, plexi i wiele innych materiałów, dają ogromne możliwości stworzenia niepowtarzalnej reklamy.

Litery przestrzenne z plexi

Wystarczy dokładniej przyjrzeć się niektórym realizacjom, aby dostrzec subtelne różnice i wynikające z nich całkowicie różne efekty wizualne. Weźmy pod uwagę litery przestrzenne z plexi. Mogą być proste - boki i fronty zrobione z takiego samego materiału o tym samym kolorze. Małym trikiem sprawimy, że będą wyglądać jak zawieszone w przestrzeni, wystarczy zrobić przezroczyste boki i kolorowe fronty.

Zapewniamy, że pomysłów jest mnóstwo, przynajmniej nam ich nie brakuje i pragniemy się nimi z Wami dzielić. Wystarczy skontaktować się z nami i zobaczyć, co mamy do zaproponowania.