Rollupy reklamowe Białystok

Prowadzenie własnej firmy wymaga wymaga wielu cech, np. szybkości reagowania na zmiany, dostosowywanie się, umiejętności wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klienta. Większość firm musi być widoczna w przestrzeni publicznej. Pomijając reklamy wielkoformatowe, szyldy, warto wyjść poza swoją siedzibę i uczestniczyć w różnego rodzaju targach dla firm, imprezach plenerowych itp. Jak chcesz się tam wyróżnić spośród innych stoisk? Nie postawisz billboardu, wielkiego bannera, a same ulotki i plakaty mogą zginąć w tłumie. RVisual ma dla Ciebie rozwiązanie - rollupy. Duża powierzchnia reklamowa, którą możesz zwinąć i bez problemu przetransportować w każde miejsce.

Baner Roll up producent

Jak to działa? Znajdując się na targach firm, wystarczy rozwinąć roll up, zabezpieczyć i… już będziesz widoczny z daleka. Ten przestrzenny gadżet jest bardzo poręczny i lekki. Zwijany do wąskiej kasety, która zrobiona jest z lekkiego aluminium, przez co niewiele waży. Przykładowo - roll up o wielkości 100x200 cm waży około 2,5 kg. Cena uzależniona jest od wybranej wersji, ponieważ jest wiele opcji wyboru ze względu na wielkość oraz sposób wykończenia. Co może być w środku? Co tylko chcesz. Druk roll up może zawierać logo firmy, reklamę firmy lub produktu lub dowolną grafikę, ponieważ w środku mieści się po prostu banner na tkaninie poliestrowej bardzo odpornej na czynniki mechaniczne oraz warunki atmosferyczne. Roll up służy do wystawiania wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Dostępne w ofercie są również tzw. rollupy black-out. Czarny ekran umieszczony wewnątrz ma za zadanie nie przepuszczać przez banner roll up światła. Tkanina powleczona PVC przeznaczona jest do druku wielkoformatowego solwentowego. Black-out jest bannerem obustronnym. Biorąc pod uwagę uniwersalne zastosowanie tego typu reklamy, jej niekłopotliwe przenoszenie, stosunkowo niewielki koszt oraz efekt wizualny, naprawdę warto posiadać w swojej firmie roll up.

Zapraszamy do naszej firmy, gdzie udzielimy dokładnych informacji o rodzajach produkowanych przez nas rollupach, cenach i możliwości projektu graficznego w razie gdyby potrzebny był również projekt nadruku.