Obrazy na płótnie Białystok

Jeśli ktoś wątpi, że obrazy nadają niepowtarzalnego efektu wnętrzom, niech zawiesi chociaż jeden na próbę, a potem zdejmie. Bez względu, czy będzie to dom, mieszkanie, biuro, czy budynek użyteczności publicznej, obrazy na płótnie, tak jak muzyka, łagodzą obyczaje.

Obrazy drukowane na płótnie

Nie musisz licytować obrazów Picassa, orientować się w dziełach sztuki, wynajmować marszandów. Technika wychodzi nam naprzeciw i dziś możemy prosto, szybko i tanio mieć obrazy drukowane na płótnie. Mini, midi, maxi. Wielkość nie ma znaczenia, bo sprzęt cyfrowy radzi sobie także z dużymi rozmiarami.

Druk obrazy cyfrowe na płótnie

Obrazy cyfrowe na płótnie uzależnione są tylko od Twoich potrzeb, gustu, rodzaju wnętrz, gdzie będa wisiały. Wydrukujemy to, co chcesz. Reprodukcje dzieł sztuki lub zdjęcie zrobione przez Ciebie. Wystarczy tylko odpowiedni plik, doskonałej jakości grafika lub zdjęcie i możesz mieć duże obrazy na płótnie, dzielone, czyli jeden obraz podzielony na kilka, które ułożone i powieszone w odpowiedniej kolejności, tworzą całość.

Duże obrazy na płótnie

Masz dużo wolnej przestrzeni na ścianach? Pozwól sobie na ciekawy aranż. Puść wodze fantazji lub pozwól sobie pomóc. Posiadamy duża bazę grafiki komputerowej i zdjęć, które mogą zostać przerobione na obrazy na płótnie i wykonane na specjalne zamówienie.

Obrazy drukowane canvas

Faktura tkaniny tworzy ciekawe podłoże dla zdjęć i wszelkiej grafiki użytkowej. Każdy z nas marzy o posiadaniu sztuki, a drukowane obrazy na płótnie to prosty sposób zrealizowania tego pragnienia. Warto pamiętać, że jest to również dobry pomysł na prezent z okazji świąt, rocznic i innych, wyjątkowych okoliczności. Nadruki wykonujemy na bawełnie canvas, która jest odpowiednio naciągana na drewnianą ramę obrazu. Taki obraz jest w pełni gotowy do zawieszenia na ścianie.

Obrazy na płótnie canvas

Obrazy na płótnie canvas to podłoże dla ulubionych reprodukcji, zdjęć bliskich. Bardzo dobra jakość druku pod warunkiem dostarczenia odpowiedniego pliku graficznego. Jeśli masz z czymś problem, przyjdź do nas, chętnie pomożemy z grafiką i drukiem, a w razie czego mamy również aparat pełnoklatkowy.